Op 18 en 19 april is Loc17 in Doesburg één grote winkelhal met mooie vrouwenkleding tegen aantrekkelijke prijzen! De Soroptimistclub Doetinchem-IJsseloever organiseert dit jaar voor de tweeëntwintigste keer deze succesvolle kledingbeurs. De opbrengst gaat naar de goede doelen die wij steunen.
De jaarlijkse kledingbeurs staat in de regio bekend om haar kwalitatief goede dameskleding. Naast mooie vintage kleding, hangt de winkel vol met eigentijdse merken als King Louie, Studio Anneloes, Sandwich, Helena Hart en Gerry Weber. In de winkel is niet alleen kleding te koop, maar ook schoenen, tassen, sjaals, sieraden en boeken. Een professionele styliste staat klaar om gratis kledingadvies te geven.
Dit jaar is er, na het succes van vorig jaar, een extra openingsdag op de zondag. Er zijn die dag personal shoppers aanwezig om de klanten nog beter van dienst te kunnen zijn. Ook is er een boekenverkoop en nieuw dit jaar: puzzels!
Interesse om de kledingbeurs te bezoeken? Iedereen is van harte welkom op zaterdag 18 van 10.00 tot 16.00 uur en zondag 19 april van 11.00 tot 14.00 uur bij Loc17, Turfhaven 1, Doesburg. Toegang tot de beurs en parkeren op de Turfhaven is gratis.
Aantal kramen: 11-25
Zaterdag 18 en zondag 19 april 2026 van 10:00 tot 16:00
Gratis