Zondag 15 september - Reuver Rommelmarkt de paardenvriend reuver Gezellige kofferbak markt, waar particulieren hun tweedehands spullen aanbieden(Klein meubel, kleding, antiek, curiosa enz.) Gelegen naast de N 271 / A73 afrit 18 Gratis parkeren en... Categorie: Kofferbakverkoop | Georganiseerd door: Vlooienmarkten lirom
Zondag 15 september - Enschede Vlooien- Curiosa- en Verzamelmarkt Curiosa, verzamel- en vlooienmarkt. Iedere zondag t/m 29 december is er van 12-17 uur in het centrum van Enschede, H.J. van Heekplein, 7511HN een curiosa, verzamel- en... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: RéZi Organisaties BV
Zondag 15 september - Brunssum Openlucht Vlooienmarkt Schutterspark Brussum Gezellig snuffelen tussen de tweedehands spullen en wil je tegelijk ook genieten van de prachtige natuur? Kom dan naar de vlooienmarkt in het Schutterspark in Brunssum! De... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: VAC
Zondag 15 september - Zuidlaren Hondsrugmarkt Zuidlaren Al ruim 40 jaar organiseert Organisatieburo Vitalis , een aantal markten op de Brink in Zuidlaren (Gemeente Tynaarlo) . De nostalgische Brink van Zuidlaren is prachtig gelegen in het... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Organisatieburo Vitalis
Zondag 15 september - Geertruidenberg Rondje den Berg | creatief marktplezier en straattheater In het decor van historische gevels en ruisende lindebomen wordt er al 1000 jaar gemarkt op de pittoreske trechtervormige markt van Geertruidenberg. Ooit een bloeiend handelscentrum en... Categorie: Evenement | Georganiseerd door: Rondje den Berg
Zondag 15 september - Hemelum Flinke Flea Markt KOFFERBAK VERKOOP IN HET GEZELLIGSTE WEILAND VAN FRIESLAND Flinke Flea Market op de Flinkefarm in Hemelum. Kom kopen of verkopen uit de kofferbak. Je huis opruimen en... Categorie: Kofferbakverkoop | Georganiseerd door: De Flinkefarm
Vrijdag 20 september - Marken Rommelmarkt op Marken Een gezellige rommelmarkt met oa. Antiek, Vinted kleding, boeken en leuke alledaagse dingen. Daarnaast zal er ook originele Markerklederdracht verkocht worden. Tevens zijn er... Categorie: Antiek- en curiosamarkt | Georganiseerd door: G Schouten
Zaterdag 21 september - Delft Antiekmarkt Delft De Antiekmarkt Delft heeft ruim honderd twintig kraampjes rondom de Oude Kerk en op de Voldersgracht, Wijnhaven, Vrouwjuttenland en Hippolytusbuurt. Je koopt er servies, sieraden,... Categorie: Antiek- en curiosamarkt | Georganiseerd door: Organisatieburo van Aerle bv
Zaterdag 21 september - Bakkeveen Vlooienmarkt - Bakkeveen Grootste openlucht vlooienmarkt van Noord-Nederland. Altijd op de zaterdagochtend (tot 13 uur); in 2024 13x in totaal. Bezoekers parkeren vlak naast de markt. Standhouders dienen... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: St. Vlooienmarkt Bakkeveen
Zaterdag 21 september - Middelburg Snuffelmarkt op de markt te middelburg 2024 SNUFFELMARKT OP DE MARKT TE MIDDELBURG 2024 zaterdag 21 september zaterdag 19 oktober van 9:00 tot 17:00 Toegang GRATIS voor meer informatie, zie Facebook :... Categorie: Evenement | Georganiseerd door: Krista Schets