Zondag 27 oktober - Silvolde Brocante, Retro & Vintage Matkt In de prachtige, oude R.K. Kerk in Silvolde staan ca. 30 Particuliere standhouders opgesteld met hun unieke koopwaar. Ruim 100 meter Brocante, Retro en Vintage spullen, dus voor ieders... Categorie: Antiek- en curiosamarkt | Georganiseerd door: Organisatiebureau Kwalitijd
Zondag 27 oktober - Hilversum Rommelmarkt Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Angelique Riemers
Zondag 27 oktober - Valthe T'Perron Valthe Gezellige braderie en rommelmarkt op t' Perron te Valthe Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Org.Oost Groningen
Zondag 27 oktober - Putte Groots opgezette rommelmarkt in Putte (geannuleerd) “DeMarkten”: Al vele jaren actief in sporthallen in West Brabant met wekelijks gezellige rommelmarkten met een groot aanbod aan 2e hands goederen van particulieren. Kom lekker... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: DeMarkten
Zondag 27 oktober - Best De Best(s)e Overdekte Rommelmarkt Op zondag 27 oktober 2024 wordt de rijhal van paardensportvereniging Best weer omgetoverd tot een supergezellige overdekte rommelmarkt, met wel 73 kramen. In het verleden werd deze... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Paardensport Vereniging Best
Zondag 27 oktober - Boxtel Tweedehandsmarkt Gezellige binnenmarkt met ongeveer 70 tafels. Verhuur van tafels, binnen in Gemeenschapshuis. Afmetingen van tafels in grote zaal 1.60 x 0.80 meter, tafelhuur € 6,00 per... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Vogelvereniging vogelvreugdonsideaal Boxtel
Zondag 27 oktober - Sint-andries brugge Rommelbeurs Sint-Andries - Sint-Lodewijkscollege - Org. JOVAN Rommelbeurs Org. JOVAN – Sint-Lodewijkscollege – Magdalenastraat 30– 8200 SINT-ANDRIES BRUGGE (op 500 m van station van Brugge) – 27-10-2024 – van 8.30 u tot 17.00 u – inkom : 2,00 EUR... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Nicole Vanhaelemeersch - Org. JOVAN
Zondag 27 oktober - Hoensbroek Snuffelmarkt Gezellige snuffelmarkt. De marktkramen zijn 4 m bij 1m en kosten 24 euro per stuk en 2 2 kramen voor 40 euro. Voor een hapje en drankje is gezorgd. Inl. 06-50621318 Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Org.buro Daisy
Vrijdag 1 november - Merelbeke Antiek & Rommelmarkt te Merelbeke Kopen-verkopen-ruilen van tweedehands goederen & verzamelobjecten. De ideale plaats om nog veel meer hebbe dingetjes te vinden tegen een democratische prijs. - Standplaats: 5€/lm... Categorie: Antiek- en curiosamarkt | Georganiseerd door: Hobby Club vzw
Zaterdag 2 november - Middelburg Rommelmarkt de graanbeurs op het damplein te middelburg 2024 ROMMELMARKT DE GRAANBEURS OP HET DAMPLEIN TE MIDDELBURG 2024 elke eerste zaterdag van de maand : 2 november 7 december = bij de ijsbaan op de Markt, niet op het Damplein van... Categorie: Rommelmarkt | Georganiseerd door: Krista Schets