Vlooienmarkt 28 februari
Ja een bijzondere dag, 28 februari. Een schrikkel jaar dit jaar, en we hopen weer op een super mooie en gezellige markt!
Dit wordt alweer onze 2e markt voor 2026, de 1e markt was ook een succes, en we hopen dat met deze markt weer te evenaren.
Vele standhouders wisten ons weer te vinden, nieuwe standhouders maar ook onze vaste standhouders waren er weer. Verder waren er veel mensen die onze mooie manege de diamant hal wisten te vinden om onze gezellige markt te bezoeken. Oud en jong waren weer van de partij.
Er is weer volop verkocht, veel spullen zijn van de hand gegaan. En dat is waar we natuurlijk voor gaan, dat onze standhouders tevreden naar huis gaan.
Maar ook de bezoekers moeten met een tevreden gevoel onze hal verlaten.
Daar zorgen wij als organisatie ook weer voor, gratis parkeren, lage entree en kinderen gratis . Dan onze gezellige kiosk die open is , waar een overheerlijk bakje koffie gekocht kan worden, en natuurlijk een frietje met een snack, en onze bekende overheerlijke gehaktbal niet te vergeten .
Onze vrijwilligers staan weer graag voor u klaar die dag.
We hopen weer op veel standhouders en op veel publiek.
De grondplaatsen zijn min. 2,25 m diep, en worden per strekkende meter verhuurd. € 2,00 p/m.
De markt duurt tot ca. 13.00 uur. Kenmerkend voor de markten zijn de gemoedelijke en gezellige sfeer. De lage toegangsprijs, (€1,50 +kinderen gratis ) we verwachten weer gezellige bezoekers op onze markt.
Voor vragen/informatie over de markt graag mailen naar: vlooienmarkt@diamanthal.nl
Opgave voor de markt kan alleen telefonisch bij Klaasje Veldman tel: 0529 – 484034 of 06 – 51891916.
Geef je tijdig of in ieder geval uiterlijk donderdags voorafgaand aan de markt op want VOL = VOL
Zien we u op onze super gezellige rommelmarkt??
Wij als vrijwilligers van de diamanthal hebben er enorm veel zin in , hopelijk kunnen we weer veel mensen blij maken met een plekje op onze markt, en natuurlijk hopen we op veel bezoekers die iets moois gaan vinden wat er aangeboden wordt.
Aantal kramen: 51-100
Zaterdag 28 februari 2026 van 8:00 tot 13:00
1.50