Grote kofferbakverkoop in Herpen op zondag 26 april 2026, De Brug te Herpen aan de St. Sebastianusstraat 2 in Herpen er zijn grote grondplaatsen te huur prijs € 14,-- euro. Er zijn ook enkele kramen te huur voor de prijs van € 27,50.
Mocht u een extra tafel van 185x70 bij willen huren dat kan de prijs hiervan is € 5,-- per tafel.
Er worden alleen tweedehandse spullen of ambachtelijke artikelen aangeboden. Het aanbod is groot van boeken, huisraad, antiek, gereedschap, kleding, teveel om op te noemen, dat moet je gewoon gezien hebben. Ook voor verzamelaars is deze kofferbakverkoop uniek.
Mooi gelegenheid om uw zolder een keer op te ruimen en overtollige spullen een 2de kans te geven waar bezoekers naar op zoek zijn.
De markt voor bezoekers is open van 9.00-15.30 uur, entree bedraagt € 2,-- euro per persoon,
kinderen tot 12 jaar gratis entree.
Gratis parkeren op eigen parkeerterrein.
Er is een gezellig terras aanwezig waar u even uit kan rusten en om eventueel een koffie/thee te drinken of even gezellig bij praten.
Volgende markten zijn: 31 mei -28 juni -26 juli – 30 augustus – 20 september
Voor info kunt u contact op nemen met telefoonnummer 06-30974367
Aantal kramen: 51-100
Zondag 26 april 2026 van 9:00 tot 15:30
€ 2,--