Zaterdag 30 augustus 2025 - Heteren

Rommelmarkt Hervormde Gemeente Heteren

Het is weer zover: op zaterdag 30 augustus vindt alweer de 40e rommelmarkt van de Hervormde Gemeente in Heteren plaats.

U bent van harte welkom van 11.00-15.00 uur op de parkeerplaats naast de kerk (Kastanjelaan 14). Terwijl u wacht op de opening van de markt kunt u alvast terecht in de koffiehoek waar uiteraard koffie, maar ook thee, limonade en diverse soorten cakes verkrijgbaar zijn.

Er is voor ieder wat wils op deze rommelmarkt. Van antieke voorwerpen tot elektronische apparatuur, van planten tot speelgoed. Daarnaast is er natuurlijk ook echte rommel waartussen heerlijk gesnuffeld kan worden.
De heerlijke oliebollen, waar onze markt bekend om staat, zullen weer vers voor u gebakken worden, evenals diverse andere warme lekkernijen.

En ook dit jaar kan er weer een bezoekje aan de kerk gebracht worden, een rustpunt temidden van alle rommelmarktdrukte.

Voor kinderen in de basisschoolleeftijd is er een speciale knutselzolder ingericht in het gebouw de ´Vluchtheuvel´, neem hier gerust een kijkje!

Kortom voor jong en oud is er van alles te beleven en vooral te snuffelen!
Aantal kramen: 11-25

Categorie

Rommelmarkt

Wanneer

Zaterdag 30 augustus 2025 van 11:00 tot 15:00

Entreekosten

Gratis

Waar

  • Parkeerplaats naast de kerk
  • Kastanjelaan 14
  • 6666AD Heteren, Gelderland

Georganiseerd door

Ook in deze buurt

Zaterdag 23 en zondag 24 augustus

Brocante en meer op Kasteel Hernen

Evenement
Dorpsstraat, Hernen
Zaterdag 23 augustus

Kindermarkt Bellestein

Rommelmarkt
Ede
Zaterdag 30 en zondag 31 augustus

Arnhem 30 een 31 August Snuffelmarkt Gratis Toegang

Rommelmarkt
Arnhem

Snuffelschuurdoorwerth

Tweedehandswinkel
Bentincklaan 6, Doorwerth

Kringloop Wageningen

Kringloopwinkel
Churchillweg 46, Wageningen

Kringloopwinkel de Bromtol

Tweedehandswinkel
Eikenlaan 3, Bennekom

Floddertje fashion

Kledingwinkel
Klaproosstraat 6, Beuningen