Op 24 en 25 mei organiseren wij de derde editie van de Pinkstermarkt @ the Lake bij Villa Westend. Twee dagen vol sfeer en gezelligheid!
De markt vind plaats van 11 in de ochtend tot 18 in de avond. Bezoekers kunnen struinen langs alle unieke kraampjes, en kunnen eten en drinken op het horecaplein. Ook voor kinderen zijn er genoeg activiteiten te beleven.
Tijdens de vorige edities mochten we meer dan 3000 bezoekers ontvangen. De reacties waren superpositief en we merken dat ons publiek sindsdien sterk is gegroeid. Er is veel vraag naar de markt en daarom pakken we dit jaar nog groter uit! Dat betekent meer zichtbaarheid, meer bezoekers en een nog betere sfeer.
Deze keer voor het eerst, doen wij ook een kofferbakmarkt op de parkeerplaats. De toegang voor bezoekers is gratis. Dat zorgt voor veel aanloop.
De praktische informatie:
Kraam van 4 meter, €35 ex btw per dag of €60 ex btw voor beide dagen.
Uiteraard kunt u ook met uw auto hier komen staan. Plaatsen voor een auto/kofferbak kosten €25 euro per dag.
Op dit moment zijn op dit moment bezig met de laatste invulling.
Wil je erbij zijn? Stuur dan een mail naar info@dezwartmarktkramen.nl.
Om alles goed te kunnen indelen ontvangen wij graag nog de volgende informatie van je:
• Sta je 1 dag of 2 dagen
• Wat verkoop je precies
• Wil je een kraam of kom je met jouw auto staan?
• Heb je bijzondere wensen of opmerkingen waar wij rekening mee moeten houden?
Zodra wij alle reacties hebben ontvangen, maken we de indeling definitief.
We nemen snel contact met je op, en kijken uit naar een mooie editie samen.
Louise Wesselius
Louise's Markten
Aantal kramen: 51-100
Zondag 24 en maandag 25 mei 2026 van 11:00 tot 18:00
Gratis