Vtuin verbouwers en bloemen verzamelaars, zegt het voort, zegt het voort π₯³π
Er wordt een plantjesmarkt georganiseerd op het plein voor de caleidoscoop in Vlijmen (Jan Steenstraat 2, 5251JC Vlijmen, bushalte om de hoek).
Dus: heb je planten over en wil je ze verkopen, weggeven of ruilen? Dat kan! (Maximaal β¬2 per plant, zodat het leuk blijft voor kopers. Betalen doen we alleen contant.)
Of ben je juist op zoek naar nieuwe (soorten) planten? Dan ben je ook van harte welkom om langs te komen en je slag te slaan!
(Let op, de markt duurt maar 1,5 uur!)
Je kan hier bijvoorbeeld denken aan; tuinplanten uit de volle grond, tuinplanten in pot gekweekt, kamerplanten, stekjes, vijverplanten of zaadjes.
Er zijn geen kramen, maar neem gerust een kleedje of tafeltje mee als je iets aan te bieden hebt. Maar gewoon uitstallen op de grond is natuurlijk ook prima.
Laagdrempelig en kleinschalig, geen entreegeld, gewoon gezellig, want er wordt gezorgd voor een gratis kopje koffie en theeπππΊππΈπ· π»π±π΅πΌπͺ·πͺ΄πͺπ«ππ₯π₯¦
Wij willen zo buurtbewoners en plantenliefhebbers bij elkaar brengen en tegelijk een duurzamer alternatief bieden voor de regulier (bespoten) planten die veelal verkocht worden.
Zien we je dan?!
Wij hebben er al zin in!
Groeten,
De vrijwillige organisatie
Ps. Wij proberen ieder jaar de eerste zaterdag van mei en de eerste zaterdag van oktober vrij te houden voor deze markt. Maar hou vooral deze site in de gaten om dit te bevestigen β₯οΈ
Aantal kramen: 11-25
Zaterdag 3 oktober 2026 van 10:00 tot 11:30
Gratis